sobota, 2 września 2017

#17 Vojtěch Štursa


Cześć!

Co tam u was? U mnie ten tydzień ( tak jak zawsze) bardzo szybko przeleciał. W tym tygodniu pustki w skrzynce, ale tez nie mam czasu na wysyłanie kolejnych próśb. Obecnie czekam na około 10 listów, naprawdę w ostatnim czasie nawet nie mam natchnienia żeby pisać. Szkoła, treningi i mecze najbardziej się do tego przyczyniają, ale mam nadzieje ze w któryś weekend znowu uda mi się trochę popisać;) A jak tam u was z "zdobyczami"? Mam nadzieje ze lepiej wam idzie niż mi;)

Na pewno większość z was oglądała mecz Polska- Dania. Mecz... jak to powiedzieć, może nie zadowalający, ale mam nadzieje ze to tylko taka "wpadka", i ze w kolejnych meczach naszym reprezentantom o wiele lepiej pójdzie.

Czy tylko ja tak się nie umie doczekać sezonu zimowego? Inauguracja nowego sezonu w skokach narciarskich w Wiśle, Zimowe igrzyska olimpijskie i wiele innych. Na cale szczęście ze przynajmniej jakieś mecze lecą, bo inaczej mój świat sportowy był by trochę " martwy".

Dobra przejdziemy do autografu. Dzisiejszy autograf dostałam od bardzo miłego skoczka, mianowicie od Vojtěcha Štursa. Jest on młodym Czeskim skoczkiem, którego bardzo lubię. Jest on bardzo sympatyczny (przynajmniej w moich odczuciach). Vojtěch jest w mojej piątce ulubionych skoczków. Tak jak już wspominałam bardzo go lubię i mam nadzieje ze w przyszłości będzie znany jako wspaniały skoczek. Chyba jest on tez dobrze znany, jeśli chodzi o jego " Live Video's" na instagramie. Ja ogólnie jestem wielką fanką  jeśli chodzi o reprezentacje Czech w skokach. Czy ktoś z was tez tak ma;) ?


Od: Vojtěch Štursa
Czas oczekiwania: około 2/3 tygodnie
Sposób: listownie
Adres:
Vojtech Stursa
Breziny 25
Policka 57201
Czech Republic

Życzę miłego weekendu i wypchanych skrzynek!20 komentarzy:

 1. Gratuluję serdecznie
  http://cavronautographs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: https://grafkamil.blogspot.com/2017/09/231-grigorij-aguta.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję!! Zapraszam do mnie https://mojapasjasportaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)
  http://autografyklp.blogspot.com/2017/09/97-marco-reus.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :)
  Zapraszam do mnie na nowy post:
  http://autografyjr.blogspot.com/2017/09/dawid-kwiatkowski.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulację!
  Zapraszam do mnie: https://swiatautografowofficial.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń